משפחות רבות לטייל עם הילדים בארה"ב וליהנות מחופשה בלתי נשכחת בארץ מלאת הרפתקאות. ארצות הברית מלאה אטרקציות המתאימות לכל המשפחה, החל מקניות, ערים מדהימות, מוזיאונים לילדים ומבוגרים ועד לטבע קסום, יערות עצומים, חופים מרהיבים ועוד.

על מנת לבקר בארה"ב כמשפחה, יש להוציא ויזה לארה"ב עבור כל אחד מבני המשפחה. אם גם אתם מעוניינים להוציא ויזה למשפחתכם פנו אלינו עוד היום ונשמח לטפל לכם בכל שלבי הבקשה וללות אתכם לאורך כל התהליך.

שלבי הוצאת ויזה לארה"ב למשפחה

כבר בשלבי התכנון המוקדמים ועוד לפני קניית כרטיסי הטיסה כדאי להתחיל בתהליך הגשת הבקשה לויזה. כדי לעשות זאת, יש לבצע את כל השלבים השגרתיים של תהליך הוצאת ויזה לארה"ב החל ממילוי טפסי הבקשה, תשלום אגרה וקביעת ראיון בשגרירות.

כאשר מבקשים להוציא ויזה למטרת ביקור תיירותי בארה"ב מסוג B1/B2 – כל אחד מבני המשפחה עבורו מבקשים להוציא את הויזה ייחשב כ"מועמד ראשי".

במידה ומבקשים להוציא ויזה מסוג אחר, למשל למטרת עבודה או לימודים בארה"ב, אז ילדים מתחת לגיל 21 ירשמו בטופס ההרשמה של ההורים והאגרה הכוללת תתווסף על שם ההורים.

לאחר מילוי הטפסים ותשלום האגרה ניתן להזמין תור לראיון בשגרירות. אם הבקשה היא גם עבור ילדים מתחת לגיל 14, אין צורך שיגיעו לראיון בשגרירות. ההורים יכולים להביא איתם את דרכוני הילדים ואת כל המסמכים הדרושים, כולל מכתב הסכמה משני ההורים וכו' (ראו ויזה לארה"ב לילדים).

לעומת זאת, במקרה בו מבקשים להוציא ויזה לילדים מעל גיל 14 הם יצטרכו להגיע פיסית לשגרירות לראיון המשפחתי המשותף.

סוג הויזה המבוקשת לבני המשפחה

ויזה לארה"ב למשפחה ניתנת לפי מטרת הביקור המשפחתי וישנן סוגים שונים של ויזות עבור כל מטרה. בדרך כלל, משפחות המבקשות לבקר לצורך טיול, יצטרכו להוציא ויזת תייר (מסוג B1).

ישנם כמובן סוגים אחרים של ויזות המתאימות למשפחה כגון ויזת ביקור עסקי (ויזת עסקים מסוג B2), ויזת סטודנט (M/F), ויזת חילופי מבקרים (J) ואשרות עבודה שונות הכוללות גם: ויזה על בסיס אישור עבודה (Q, P, L, H), ויזת דיפלומט/עובד רשמי (G, C3, A), נותני שירות דת (R), סוחרים ו/או משקיעים (E), אנשי צוות (C1/D) ואשרה לתפקידים מיוחדים (E-3).

♦ בכל אחד מהמקרים הללו, חשוב ביותר לדעת את סוג הויזה המבוקשת ולמלא את הטפסים הנכונים עבורה.

מתכננים ביקור משפחתי בארצות הברית וצריכים להוציא ויזה? מלאו את הפרטים בטופס הבא ונשמח לסייע לכם בהוצאת הויזה לכל בני המשפחה!