אזרחים ישראלים בכל גיל נדרשים להוציא ויזה לארה"ב על מנת להכנס לגבולותיה. כל אזרח ישראלי, המעוניין לבקר בארה"ב, צריך להגיש בקשה לשגרירות ארה"ב בישראל אשר תבחן את מועמדותו ותחליט האם לאשר את בקשתו ולהנפיק לו ויזה.

איך מוציאים ויזה לארה"ב?

שגרירות ארה"ב בישראל היא הגוף האחראי על הנפקת ויזות לישראלים. הוצאת יכולה אמנם להתבצע בצורה עצמאית באינטרנט דרך אתר השגרירות, אך רבים מוצאים את התהליך מורכב, ונתקלים בקשיים במילוי הטפסים באנגלית ושאר תהליכי הגשת הבקשה.

הדרך המומלצת להוצאת ויזה לארה"ב היא באמצעות GoVisa – אנו נטפל עבורכם בכל שלבי הבקשה באופן מקצועי ומהיר ונלווה אתכם עד לקבלת הויזה.

תהליך הוצאת ויזה לארה"ב

תהליך הוצאת הויזה דורש הגשת בקשה לויזה לארה"ב הכוללת מספר תהליכים בירוקרטיים אותם חשוב לבצע בצורה מקיפה ויסודית. ביצוע כל אחד מהשלבים כראוי, ימנע עיכובים מיותרים ויעלה את סיכוי המבקש לקבל את הויזה המיוחלת בקלות ובמהירות.

שלב 1: מילוי טפסים

קיימים סוגים שונים של ויזות המותאמות כל אחת למטרת הביקור הספציפית של המבקש בארה"ב. סוג הטפסים אותם יש למלא בהליך הבקשה נקבע בהתאם לסוג הויזה המבוקשת.

ישנה אפשרות למלא את טופס הבקשה בשפה האנגלית באתר האינטרנט של שגרירות ארה"ב, דבר שאורך בד"כ כשעתיים.

אפשרות נוספת קלה ומהירה יותר היא למלא את הטופס בשפה העברית באמצעות שירותי GoVisa.

טפסי הבקשה דורשים מילוי פרטים רבים בנוגע למצבו האישי והמשפחתי של המבקש, מצבו הכלכלי, תאריכי שהייה קודמים ועתידיים בארה"ב ועוד. מילוי טופס ויזה לארה"ב חייב להתבצע בצורה נכונה ומדוייקת, בצירוף תמונה לויזה לארה"ב שעומדת בכללי השגרירות.

שלב 2: תשלום אגרת ויזה

תשלום אגרת הויזה הוא חלק בלתי נפרד מתהליך הגשת הבקשה. מחיר האגרה בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב משתנה בהתאם לסוג הויזה אותה מבקשים להוציא.

ניתן לשלם את האגרה בסניפי הדואר או בצורה מקוונת בכרטיס אשראי. במידה ובחרתם להיעזר בשירותי GoVisa, אנו נדאג כבר לשלם את האגרה עבורכם.

← פרטים נוספים על מחירים ועלויות תוכלו למצוא במאמר תשלום ויזה לארה"ב.

חשוב לזכור כי האגרה נגבית עבור הטיפול בטפסים על ידי השגרירות, ולכן גם אם הויזה לא מאושרת בתום התהליך, לא ניתן לקבל אותה חזרה.

שלב 3: קביעת תור לראיון בשגרירות

קביעת מועד לראיון יכולה להתבצע רק לאחר שטפסי הבקשה מולאו ואגרת הויזה שולמה. במידה וביצעתם את תהליך הוצאת ויזה לארה"ב לבדכם תוכלו לקבוע את התור באמצעות יומן הפגישות של אתר השגרירות. לעומת זאת, אם בחרתם להוציא ויזה דרכינו, אנו נתאם מולכם את המועד הנוח לכם ונקבע עבורכם את התור לראיון.

שלב 4: ראיון לויזה לארה"ב

השלב הסופי של הגשת הבקשה הוא הגעה לראיון בשגרירות ארצות הברית. התרשמותו של הנציג הקונסולרי ממבקש הויזה במהלך הראיון היא זו שתקבע סופית האם הויזה תאושר או לא ולכן חשוב ביותר להגיע מוכנים לקראת ראיון לויזה לארה"ב, לדעת למה לצפות, ולהביא את המסמכים הנלווים הנדרשים.

כחלק מהשירותים שלנו, אנו מקיימים פגישת הכנה וייעוץ לקראת הראיון על מנת שתעברו אותו בהצלחה.

אם ברשותכם דרכון ישראלי בלבד, פנו אלינו כבר היום והתחילו בתהליך הוצאת ויזה לארה"ב.