מגוון השירותים הרחב שלנו מאפשר לנו לסייע לכם בכל הקשור להוצאת ויזה לארה"ב. בין השירותים אותם אנו מציעים תוכלו למצוא:

שירותי הוצאת ויזה לארה"ב

שירות כולל ובו אנו מטפלים בכל תהליך הוצאת הויזה, החל משלב הגשת הבקשה לשגרירות, מילוי הטפסים המתאימים עבור הלקוח, שליחת מסמכים לשגרירות, תשלום אגרת ויזה עבור הלקוח, קביעת תור לראיון בשגרירות וליווי הלקוח לאורך כל שלבי התהליך, עד לקבלת הויזה.

← למידע נוסף אודות שירות הוצאת ויזה לארה"ב.

פגישת הכנה וייעוץ

שירות ייחודי אשר בו אנו מכינים אתכם לקראת הראיון לויזה. לרשותנו צוות עורכי דין המתמחים בהוצאת ויזה לארה"ב המספקים מענה לכל שאלה, מנחים ומדריכים אתכם לקראת יום הראיון. בפגישת הייעוץ תקבלו את כל המידע הדרוש, המסמכים הנדרשים לראיון וכל מה שצריך לדעת כדי להגיע מוכנים לראיון.

← למידע נוסף אודות פגישת הכנה וייעוץ.

טיפול במקרים דחופים

במסגרת השירות אנו מטפלים במקרים חופים של הוצאת ויזה ומזרזים תהלכים לקביעת ראיון חירום בשגרירות. במידה והנכם צריכים לטוס לארה"ב באופן דחוף אנו נטפל עבורכם בבקשה לתיאום ראיון מזורז ונדריך אתכם לאורך כל הדרך.

← למידע נוסף אודות טיפול במקרים דחופים.

ויזה למשפחות

שירות המשפחות שלנו הינו שירות מקיף הכולל הוצאת ויזה לכלל בני המשפחה המבקשים לבקר בארה"ב. במסגרת השירות אנו מטפלים בהגשת הבקשה עבור כל אחד מבני המשפחה, משלמים עבורכם את האגרות ומתאמים עבורכם מועד לראיון משפחתי בשגרירות.

← למידע נוסף אודות שירות הוצאת ויזה למשפחות.

ויזה לילדים

שירות מקצועי של טיפול בבקשה לויזה לילד. במסגרת שירות זה נחנה אתכם באשר לכל המסמכים הנדרשים, נמלא עבורכם את הטפסים ונגיש את בקשתכם לשגרירות ארה"ב, נלווה ונייעץ לכם לאורך כל התהליך.

← למידע נוסף אודות שירות הוצאת ויזה לארה"ב לילדים.

אנו עובדים בשיתוף פעולה עם החברה המובילה בישראל להוצאת ויזה לארה"ב ומספקים שירות מהיר ואיכותי.

רוצים לקבל פרטים נוספים? מלאו את הטופס הבא וניצור איתכם קשר תוך 24 שעות עם כל הפרטים!