אם ביקרתם בעבר בארה"ב, יש בידכם ויזה מסוג כלשהו. במידה ופג תוקפה של הויזה, או במקרה בו מטרת הביקור הנוכחי שונה ממטרת הביקור בעבר, לדוגמה אם ברצונכם כעת לעבוד או ללמוד בארה"ב במקום לטייל בה כפי שעשיתם בעבר, תתבקשו להוציא ויזה מסוג אחר.

כיצד מחדשים ויזה לארה"ב?

ויזה שעבר תוקפה אינה מקנה שום זכויות כניסה לארצות הברית. במקרה עליכם להגיש בקשה חדשה לקבלת ויזה.

חידוש ויזה לארה"ב יכול להתבצע בצורה קלה ומהירה באמצעות שירותי GoVisa אשר יחסכו לכם זמן יקר בביצוע התהליך. כל שצריך לעשות הוא ליצור איתנו קשר על ידי מילוי אחד הטפסים בעמוד זה,  ואנו כבר נדאג לכל השאר עבורכם.

דגשים לחידוש ויזה לארה"ב

פקיעת תוקף הויזה:

על פי רוב, ויזות לארה"ב ניתנות לעשר שנים. אין קשר בין פקיעת תוקף הדרכון שברשותכם לבין פקיעת תוקף הויזה בדרכון. אם הויזה עדיין בתוקף, פשוט הביאו איתכם לטיסה את הדרכון הישן יחד עם החדש והציגו את שניהם בפני נציג רשויות ההגירה בארה"ב.

שימו לב: שבמידה ואתם טסים עם דרכון זר, שימו לב שיש ברשותכם דרכון בתוקף ודרכון ישן עם הויזה, אך מאותה המדינה.

חשוב לדעת: במקרה שפינות הדרכון נגזרו או אם הויזה שלכם הושחתה, הויזה נחשבת ללא תקפה ותאלצו להגיש בקשה חדשה

סוג הויזה המבוקשת:

חידוש ויזה לארצות הברית דורש הגשת בקשה לויזה המותאמת למטרת הביקור כיום ולא לפי מטרת הביקור בעת הגשת הבקשה הישנה. למשל, אם הייתה ברשותכם ויזת סטודנטים שפגה ועכשיו ברצונכם לטייל, עליכם להגיש בקשה לויזת תיירים.

זכאות לויזה נבחנת מחדש:

העובדה שבעבר קיבלתם ויזה לארה"ב, אינה ערובה לקבלת ויזה בשנית. על כל מועמד להוכיח מחדש את זכאותו לקבלת הויזה במדגרת תהליך מחודש של הוצאת ויזה לארה"ב.

במקרה של ויזות שנגנבו או אבדו, אתם מתבקשים לדווח על כך לשגרירות ארה"ב בהקדם האפשרי. אם אין ברצונכם להגיש בקשה לויזה חדשה, אתם מתבקשים לדווח למשטרה על האובדן או הגניבה ולהגיע לשגרירות ביום שישי בין השעות 10:00-10:30 עם דו"ח מהמשטרה. אם בכוונתכם להגיש בקשה חדשה, אין צורך לפנות למשטרה. עקבו אחר ההנחיות הרגילות לבקשה לויזה ודווחו על האובדן או הגניבה בזמן הראיון בשגרירות.